Chcesz pomagać?

Zostań wolontariuszem

Jeżeli wydaje Ci się, że masz zdolności interpersonalne, informatyczne lub po prostu interesuje Cię bezinteresowna pomoc - nie zwlekaj.

Do realizacji projektów lokalnych nieustannie poszukujemy wolontariuszy z okolic Nowego Tomyśla i Poznania. Jeżeli mieszkasz gdzieś w okolicy to z pewnością zdajesz sobie sprawę z jakimi potrzebami borykają się dzieci i młodzież z rodzin ubogich lub patologicznych.

Zostań członkiem Stowarzyszenia

Masz głowę pełną pomysłów? Świetnie. Jesteśmy zdecydowani i otwarci na wszystkie ciekawe projekty i akcje. Dysponujemy wiedzą i środkami aby zrealizować je na najwyższym poziomie (czyli tak, aby trafiały do CELU). Jeżeli masz ochotę zostać członkiem zwyczajnym Stowarzyszenia, koordynatorem projektu lub członkiem wspierającym napisz do nas. Naprawdę wystarczy chcieć.

Zostań darczyńcą

Jesteśmy stowarzyszeniem non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej i nie zatrudniamy pracowników. Wszystko co robimy bazuje na pracy społecznej naszych członków. Działania określone statutem realizujemy poprzez składki członkowskie, darowizny i zbiórki publiczne.

Każda darowizna pochodząca od darczyńców jest mile widziana, aczkolwiek prosimy o datki zbierane w konkretnym celu. Jeżeli chcesz przekazać jakąś kwotę na konkretny cel - napisz, zadzwoń - rozdysponujemy ją tak, aby całość trafiła na pewno do potrzebującego.

W okresie jesienno-zimowym istnieje zwiększone zapotrzebowanie na buty, ubrania, ciepłe posiłki w szkołach, przybory szkolne etc. jeżeli jesteś otwarty na sfinansowawanie jednej z wymienionych rzeczy - napisz lub dokonaj wpłaty na numer konta podany w zakładce "o nas", w tytule przelewu zdecyduj o przeznaczeniu. Kiedy datek zostanie rozdysponowany - dowiesz się o tym pierwszy.

Zostań obiektywnym obserwatorem i testerem

Wsród projektów ogólnopolskich i internetowych znajdują się takie, które wymagają obiektywnej opinii lub potrzebują być sprawdzane przez niezależnych testerów. Oczekujemy opinii na temat przeprowadzanych przez nas akcji, jeżeli nie podoba Ci się sposób ich realizacji lub cokolwiek godzi w Twoje poczucie piękna, jesteśmy otwarci na krytykę.